Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Małe domy Ryczówek - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Ryczówek 3 pokojowy dom na działce około 60 arów. W całości budowlanej, szerokiej około 40 m2 co daje możliwość podziału na mniejsze parcele. Tel:   Dom składa się się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy

Ryczówek,małopolskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zapraszamy do zakupu domku letniskowego typu mszana usadowionego na pięknej działce w środku lasu, w miejscowości Ryczówek (gmina Klucze, powiat olkuski, woj. małopolskie). Domek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rodacka

Ryczówek,małopolskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom całoroczny o powierzchni użytkowej 52m2 położony w Ryczówku rzy ul.Rodackiej. Na parterze budynku znajdują się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryczówek

Ryczówek,małopolskie

69 900 zł80 m² 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:478 m²

Twój Dom, oferujemy dom w malowniczej miejscowości Ryczówek gm. Klucze o powierzchni ok 80m2 na działce 478m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryczówek

Ryczówek,małopolskie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość zlokalizowaną w gminie Klucze miejscowość Ryczówek. Działka o powierzchni 1044m2 przy drodze asfaltowej zabudowana domem do remontu (cegła-kamień).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dolna

Ryczówek,małopolskie

229 000 zł95 m² 2 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

! dom ryczówek! działka 3760m2! Do sprzedaży parterowy dom położony w Ryczówku w gminie Klucze, w powiecie olkuskim. Budynek mieszkalny wybudowany w latach 60-tych, posadowiony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij